Показать сообщение отдельно
Старый 08.03.2018, 22:34   #5507
Samirat
Старожил
 
Аватар для Samirat
 
Регистрация: 01.05.2006
Сообщений: 15,108
Samirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мираSamirat мозаика мира
Цитата:
Сообщение от Петр Тайгер Посмотреть сообщение
8 бэрэзня 2018 р., вэчир, Украина.

Витаю и пропоную пидняты кэлыхы з выном за радисни и щаслыви посмишки в очах бэрэзнэвых нашых жиночок всього колишнього СРСР та за його мэжамы! И щоб нэ згасалы воны впродовж всих наступных мисяцив аж до наступного цього чаривного свята!
-------------------------------- -----------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Цитата:
Сообщение от voha5 Посмотреть сообщение
Пидтрымую! Нехай щастыть!
Жинкы! Вы наша радисть!!!)))))
Хлопці),

дякую за пропозицію, алє я зранку тестую нову водку від NEMIROFF. ЗА МИР ВО ВСЕМ МИРЕ з лимоном. Тому я не можу перейти до вина - в моїй чудовій оселі знову почнеться стуки-дряки та хурда-мурда - цілі хмари пропозицій щодо влаштування в новій цифровій епосі, де головне - зберегти в собі Людину, щоб не стати схожим на біонічний та прозорий манекен.

Я пропоную об'єднатися навколо, як на мій погляд, головнішої цінності - це релаксація. Так от хай кожен з нас в цей день вип'є саме той келих улюбленого напою, що вважає самим здоровим, та самим корисним!

За сцілення через напої! За Лікарьскі Трави в цей день!

Ваша Наталка, відома Саміра!)
Samirat вне форума   Ответить с цитированием